این برنامه در اناردونی برای دیوایس‌های iOS در دسترس است

فال قهوه

فال قهوه

+4

دستور تهیه انواع قهوه فال روزانه قهوه

مهدی رمضانی

  پیش‌نمایش
  فال قهوهفال قهوهفال قهوهفال قهوهفال قهوهفال قهوهفال قهوهفال قهوهفال قهوه
  جدید چه خبره؟
  تغییراتی ذکر نشده است.

  نسخه ۱.۰.۲

  3 سال پیش
  توضیحات
  قهوه نوشیدنی 70% مردم دنیاست، و بسیاری از ملل از دیرباز به خواص گوناگون آن واقف بوده اند. خاصیت آرام بخشی و تسکین آن از این ماده،نوشیدنی اصلی و مهم مجالس پذیرایی را ساخته است. ضمن نوشیدن قهوه نوعی سرگرمی و تفنن ابداع شد که به آن فال قهوه نام داده شد. قهوه بدلیل داشتن مواد غیر حلال و جامد همیشه مقداری ته نشین دارد و از آنجاییکه رسوب این مواد به شکلها و تصاویر مختلف شباهت دارد،به نحوی ارتباط بین سرنوشت نوشنده قهوه و این تصاویر،انگاشته و از اینجا قواعد فال قهوه پیدا شد. تغییر این شکلها نوعی آینده بینی به حساب آمده که بین ملل نوشنده قهوه بسیار رایج و جاری است،حتی مجامع و مراکز و انجمن ها و نشریات مربوط به آن دایر گردیده است.
اساس فال قهوه به اشکال مورد مشاهده در فنجان قهوه مربوط می شود،لکه ها و سایه ها به شکلها نسبت داده شده و برای هر شکل تعبیر خاص قائلند.
در بین اشکال مشاهده شده صورتهای بروج دوازده گانه و بروج فلکی از اهمیت بیشتری برخوردارند. نکات فال قهوه: - اشکال بالای خط به خوبی و اشکال پایین خط به بدی اشاره دارند. - معنای اشکال بالایی خط قوی تر است. - اشکال پایین خط میانی،از نظر قدرت تأثیر کمی دارند. - اشکال سمت راست به خوبی و اشکال سمت چپ به بدی و شر معنی می شود. - پشت سر هم بودن اشکالی که به خوبی اشاره دارد،به خوبی،پشت سر هم بودن اشکالی که به بدی اشاره دارد به بدی دلالت می کند. - در فال قهوه فقط یک نیت می شود. - برای نگاه کردن و تعبیر اشکال فنجان در جهت عقربه های ساعت گردانیده می شود. (منبع:وب سایت بیتوته) نرم افزار حاضر علاوه بر فال قهوه و فال روزانه روش تهیه ۱۵ نوع قهوه (فرپوچینو-ماکیاتو-موکا-امریکانو-ترک-لاته-اسپرسو-ایریش-ایس کافی-کوبانو-کورتادو-افوگاتو-کاپوچینو-قهوه ساده-اوله) را به طور کامل همراه با تصاویر آموزش داده است. لطفا با نظرات سازنده خود ما را در بهبود تولید نرم افزار یاری دهید،‌ امید است رضایت خاطر شما عزیزان را فراهم نماییم.
  اطلاعات
  فروشنده
  مهدی رمضانی
  سایز
  ۲۱.۰۹ مگابایت
  دسته‌بندی
  سبک زندگی
  سازگاری
  iPhone
  محدوده سنی
  4+
  نسخه
  1.0.2
  قیمت
  رایگان