برترین استور برنامه های iOS و اندرویداناردونی پلی بین کاربران و توسعه دهندگان آی‌اواس و اندروید است که در کنار اپلیکیشن‌های داخلی، شامل انبوهی از اپلیکیشن‌های اختصاصی هک شده و نایاب است. با اناردونی کمترین ریسک بسته شدن اپلیکیشن‌های خود را داشته باشید, هم زمان نسخه ios و اندروید برنامه خود را در یک پنل مدیریت کنید و از سرویسی مطمئن بهره‌مند شوید.
5000+
بیش از پنج هزار اپ قابل دانلود در اناردونی وجود دارد.
10000+
ما در اناردونی روزانه بیش از ده هزار دانلود داریم.
1000+
بیش از هزار توسعه دهنده که با اناردونی کار میکنند.
سرعت بالای دانلودتاکید ما در اناردونی، حرکت بر روی لبه‌ی تکنولوژی بوده؛ از این رو حداکثر تلاش ما رساندن خدمات و محتوا با نهایت سرعت به دست کاربران است.
بدون اپل‌آیدی و جیلبریکاناردونی فارغ از محدودیت‌های دنیای iOS، برای شما محیطی امن و راحت بدون نیاز به ساخت اپل‌آیدی و دردسرهای جیلبریک را فراهم می‌کند.
جدیدترین متد نصببرنامه‌هایی که به روش ادهاک در اناردونی نصب می‌شوند، در پنل توسعه‌دهندگان اپل ثبت خواهند شد و برای هر ۱۰۰ دستگاه، پروفایل منحصربه‌فردی تولید خواهد شد.
بدون تحریم و گیفت‌کارتنگران نباشید؛ اپ‌های ایرانی در دسترس شما هستند. همه‌ی آنچه نیاز دارید و اپ‌های پولی خارجی، فروشگاه‌های آنلاین، خدمات و بانک‌های ایرانی و پرداخت ریالی.
چرا باید از اناردونی استفاده کرد؟وقتی اناردونی ایرانی روی دستگاه شما نصب باشد بدون نگرانی بابت تحریم‌ها، می‌توانید برنامه‌های دلخواه خود را دانلود کنید. میتوانید همه برنامه‌های دلخواه و مورد نیازتان را بدون نیاز به جیلبریک کردن دستگاه و داشتن Apple ID نصب کنید.
برنامه های شناخته شده در اناردونیاناردونی با بهترین برند های ایران همکاری میکند.
توسعه دهنده هستید؟پنل توسعه‌ دهندگان اناردونی، راحتی در عملکرد، سرعت بالا و طراحی جذاب؛ جایی برای انتشار، آنالیز و مدیریت برنامه‌های شما
سوالات متداول
برای استفاده از اناردونی دستگاه باید جیلبریک باشد؟نه، هیچ نیازی به جیلبریک نیست. شما با آیفون و آیپد جیلبریک نشده هم می‌توانید از اناردونی ایرانی استفاده کنید؛ هر چند اناردونی روی دستگاه‌های جیلبریک شده هم کار می‌کند.
من هنوز اشتراکی نخریدم؛ میخوام بدونم چه برنامه‌هایی داخل اناردونی هست و در مورد نسخه برنامه‌ها و توسعه دهنده‌هاشون اطلاعات کسب کنم. باید چیکار کنم؟خیلی راحته. شما بدون اینکه یودی‌آیدی خریده باشید میتونید همه اپ‌ها و مشخصات اونا رو در اناردونی بررسی کنید. کافیه در قسمت جستجو اسم اپ را بنویسید و بعد روی آن اپ بزنید و درمورد محتواش (مشخصات توسعه‌دهنده و شماره نسخه و تاریخچه ورژن‌ها) بیشتر بخونید. اگر اپ خاصی مدنظر شماست، حتما قبل از خرید یودی‌آیدی دنبالش بگردید و بعد یودی‌آیدی تهیه کنید.
آیا جواب سوال هایتان را دریافت نکردید؟در صورتی که سوالی دارید یا در استفاده از خدمات نیاز به پشتیبانی دارید واحد پشتیبانی اناردونی در خدمت شماست.
راه های تماس با اناردونیدر صورتی که سوالی دارید یا در استفاده از خدمات نیاز به پشتیبانی دارید واحد پشتیبانی اناردونی در خدمت شماست. تنها در روزهای کاری از ساعت ۱۰ تا ۵ بعد از ظهر 91010262 - 021